Za nami Mistrzostwa Drużyn Biegowych THE TEAM! W niedzielę 9 maja na lekkoatletycznym Stadionie Podskarbińska w Warszawie wolontariusze Fundacji Unum wraz z 13 innymi zespołami rywalizowali o tytuł najlepszej biegowej drużyny w kraju. Zespół fundacji, oprócz sportowej realizacji biegł również w słusznej sprawie, dla podopiecznej Wiktorii.

Rywalizacja drużyn biegowych THE TEAM! dostarczyła wszystkim wiele emocji i pozytywnej energii, których spragnieni byli od dawna uczestnicy, jak i organizatorzy. Drużyna Fundacji Unum wzięła udział w biegu, by zebrać fundusze na pomoc podopiecznej Wiktorii. W tą pierwszą słoneczną niedzielę maja z ramienia fundacji pobiegli:

• Łukasz Aleksandrowicz,
  • Daniel Koprzywa,
  • Agnieszka Kobylińska,
  • Piotr Danielewicz,
  • Małgorzata Iwaniuk,
  • Justyna Wojsz,
  • Anna Łobejko,
  • Marcin Błaszczak.

Jestem niezwykle dumny, że w tak krótkim czasie zebrałem zespół pasjonatów biegania w słusznej sprawie, zbiórce środków na rehabilitację Wiktorii. Mierzyliśmy się z najlepszymi, pogoda dawała nam się we znaki, ale gdy biegniesz prosto z serca, to liczy się tylko cel. Dziękuję Fundacji Unum za wsparcie i moim kompanom z drużyny. Jesteśmy dumni, że mogliśmy naszemu udziałowi w biegu THE TEAM! nadać wyjątkowy sens, a na mecie cieszyć się podwójną satysfakcją – podkreśla Łukasz Aleksandrowicz, szef zespołu.

W programie zawodów były cztery konkurencje indywidualne z podziałem na biegi mężczyzn i kobiet (dystanse: 5000m, 3000m, 1500m, 1000m) oraz rywalizacja sztafet mieszanych 4×800 m.

Bieg już co prawda za nam, ale dalej każdy z nas może pomóc Wiktorii na stronie Fundacji Unum.