Myśląc Globalnie

Unum Życie TUiR SA, jest częścią Grupy Unum, lidera w zakresie ochrony finansowej w Stanach Zjednoczonych Ameryki i Wielkiej Brytanii. Grupa Unum działa od ponad 170 lat oferując klientom profesjonalne ubezpieczenia dopasowane do potrzeb indywidualnych oraz wymagań firm.

W Polsce spółka działa od ponad 20 lat (do 2018 roku pod nazwą Pramerica Życie TUiR SA). Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu doskonale znamy lokalne potrzeby i oczekiwania. Posiadamy strukturę w 12 największych miastach w kraju, a nasi pracownicy i współpracownicy gotowi są służyć Tobie wsparciem, wiedzą i doświadczeniem.

Fundacja Unum w Polsce

W Polsce od 2009 roku działa nasza Fundacja pomagając wyrównać szanse edukacyjne dzieci i młodzieży, promując zdrowie, a także szerząc ideę społecznej odpowiedzialności wśród uczniów, pracowników, ich rodzin i przyjaciół. Poprzez szereg programów wspólnie wspieramy podopiecznych, dając im nadzieję na lepszą jakość życia i realną pomoc w trudnych życiowych momentach.

Nasza działalność obejmuje trzy obszary: edukację, promocję zdrowia oraz wolontariat.

You must be logged in to post a comment.