Wspaniałe zaangażowanie 108 wolontariuszy Unum w zbiórce karmy pozwoliło nakarmić wiele zwierząt z czterech schronisk w Polsce.

Dzięki wielkim sercom wolontariuszy zwierzęta z czterech schronisk: Krzykosiaki, Schronisko dla Bezdomnych zwierząt w Chorzowie, Schronisko „Ciapkowo” w Gdyni, a także Schronisko dla zwierząt
w Poznaniu nie muszą bać się zimy. Ich brzuszki wypełni dobrej jakości karma sucha i mokra.
Dziękujemy w imieniu naszych czworonożnych przyjaciół!

Jestem niezwykle poruszona zaangażowaniem wolontariuszy oraz członków ich rodzin! To niesamowity akt empatii wobec czworonożnych przyjaciół. Z głębi serca pragnę wyrazić ogromną wdzięczność za hojność, wsparcie i zaangażowanie, które okazaliście, przyczyniając się do zebrania karmy dla naszych czworonożnych przyjaciół. Dziękuję całym zespołom, każdej jednostce oraz osobom, które zaangażowały szkoły swoich pociech jak Oddział Gliwice, dzięki czemu mogliśmy zabezpieczyć jeszcze więcej zwierząt na zimę.”– komentuje Justyna Wojsz, Członkini Zarządu Fundacji Unum.

Małgorzata Morańska

Małgorzata Morańska has blogged 190 posts