edukacja

Nasze działania wspierają edukację finansową i naukę przedsiębiorczości wśród dzieci, młodzieży, a także dorosłych dając im nadzieję na lepszą jakość życia i pomoc w trudnych sytuacjach. Chcemy rozbudzać w najmłodszych ciekawość otaczającego świata, chęć odnoszenia sukcesów w życiu, a także promować ich szlachetne postawy.

PROMOCJA ZDROWIA

Zdrowie i życie są dla nas najważniejsze, dlatego nasze działania wspierają różnorodne inicjatywy promujące profilaktykę zdrowotną, a także inne instytucje o podobnych celach tak, by jak najwięcej osób mogło cieszyć się zdrowym życiem i dobrą formą.

WOLONTARIAT

Razem możemy więcej! Corocznie realizujemy Dzień Wolontariusza, w którym wspólnie z naszymi bliskimi, rodzinami i przyjaciółmi angażujemy się w miejscach, gdzie pomoc jest najbardziej potrzebna. Odwiedzamy domy dziecka, świetlice środowiskowe, domy opieki, schroniska dla zwierząt i wiele innych placówek, w których zamieniamy się w ogrodników, malarzy, nianie, złote rączki i niesiemy realną pomoc. W okresie zimowym stajemy się św. Mikołajami i obdarowujemy podopiecznych wybranych placówek opiekuńczych. Ich radość i uśmiech jest dla nas najlepszym potwierdzeniem słuszności działania.