30 stycznia 2023

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za nami. W tegorocznym finale fundacja WOŚP zebrała 243 259 387 zł! Co umożliwi realizację celu czyli walkę z sepsą! W tym roku wolontariusze w Unum wyjątkowo wsparli ten szczytny cel!

Wsparcie fundacji WOŚP rozpoczęliśmy w grudniu podczas świątecznego wyzwania.
Dzielnie każdego dnia wolontariusze Fundacji Unum wykonywali specjalne wyzwania w dedykowanej aplikacji, aby zebrać jak najwięcej punktów, które Fundacja Unum zmieniła w darowiznę dla WOŚP o wysokości 10 000 złotych!

We wsparcie Wielkiej Orkiestry  Świątecznej Pomocy angażowaliśmy się osobiście. Między innymi, Prezes Unum Życie – fundatora Fundacji Unum – Aneta Podyma wystawiła na aukcji sesję mentoringową. Mentoring z Kobietą Biznesu 2022 wygrał młody wrocławski przedsiębiorca, wpłacając na WOŚP ponad 1600 zł.

Wolontariusze Fundacji Unum angażowali się też w osobiste zbiórki, kwesty, licytacje. Wielu z nas pokonało swoje wewnętrzne bariery, wykonało ciekawe wszystko po to, by zebrać jak najwięcej na walkę z sepsą.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do wsparcia tegorocznej WOŚP!

Małgorzata Morańska

Małgorzata Morańska has blogged 190 posts