Miesięcznik Home & Market opublikował listę „Firmy społecznie odpowiedzialne”. Wspólny projekt Unum Życie i Fundacji Unum „Opowiem Ci bajkę…” znalazł się w zestawieniu z wyróżnieniem Najciekawsza Inicjatywa CSR.

Bajka z dobrym zakończeniem

Wyróżniony projekt „Opowiem Ci bajkę…” jest wspólną inicjatywą Unum Życie i Fundacji Unum. Program jest skierowany do dzieci i młodzieży z domów dziecka, rodzin zastępczych i placówek opiekuńczych, które piszą opowiadania.  W konkursie wyłaniamy dzieci uzdolnione literacko, które otrzymują od nas wsparcie w rozwoju ich talentu: kursy i kolonie literackie. Dodatkowo Fundacja wydaje książkę złożoną ze zwycięskich prac.

„To wyróżnienie to wielki dla nas zaszczyt. Naszym celem jest zmienianie życia ludzi każdego dnia. Wyróżnienie Home & Market Najciekawsza Inicjatywa CSR podkreśla koncentrację, pasję i zaangażowanie, które mamy, aby pomagać ludziom
w trudnych czasach. Raport „Firma społecznie odpowiedzialne” to ukłon dla firmy, która pracuje nad pozytywnym wpływem na naszych klientów, społeczności i środowisko, tworząc miejsce pracy, w którym każdy pracownik jest ceniony
i szanowany” –
podkreśla Małgorzata Morańska, Prezes Fundacji Unum.

Więcej o wyróżnieniu: https://homeandmarket.eu/2545/najciekawsze-inicjatywy-csr/