30 maja przenieśliśmy się do magicznej krainy morskich opowieści i pirackich przygód, podczas Dnia Dziecka dla dzieci polskich i ukraińskich będących pod opieką Instytutu Wsparcia i Rozwoju Rodziny. Wydarzenie zorganizowane zostało we współpracy Fundacji Unum, Fundacji Santander i Instytutu Wsparcia i Rozwoju Rodziny w siedzibie Santander Bank Polska.

Na dzieci czekał szereg różnych atrakcji. Nasze wydarzenie rozpoczął występ Teatru Wariacja, przedstawienie pod tytułem „Skarb Piratów” nie tylko zaciekawiło dzieci, ale również przygotowało do dalszych aktywności, przygotowanych na wyspach tematycznych!

Jakie wyspy czekały na dzieci?

•Balonowe Show prowadzone przez Patrycję Lipińską

•Warsztaty robienia bransoletek i breloczków ze sznurków
i koralików, prowadzone przez wolontariuszy Fundacji Santander

•Warsztaty plastyczne z piankoliną prowadzone przez Wolontariuszy Fundacji Santander

•Warsztaty żeglarskie z Wolonatriuszami Fundacji Unum

•Warsztaty malowania na drewnie prowadzone przez Wolonatriuszy Fundacji Unum

•Malowanie buziek, które przeprowadziła Wolontariuszka Fundacji Unum

•Wyspa dla miłośników gier wideo, zorganizowana przez Wolontariuszy Fundacji Santander

Wyspy przyniosły dzieciom wiele radosnych chwil! Serdecznie dziękujemy naszym zaangażowanym wolontariuszom za okazane dzieciom serce. Maluchy tego dnia mogły zapomnieć o wszystkich otaczających ich troskach!

Przede Wszystkim dziękujemy naszym Wolontariuszom – za stworzenie magicznych rysunków na twarzach dzieci, warsztatów malowania na drewnie, uwiecznienie wydarzenia w fotorelacji oraz , za wspaniałą żeglarską wyspę i naukę wiązania węzłów.

Małgorzata Morańska

Małgorzata Morańska has blogged 190 posts