Wolontariusze Fundacji Unum z dumą zakończyli aktywne wyzwanie U na sportowo. Wsparcie w wysokości 15 000 zł trafiło do małych pacjentów onkologicznych z Polski i Ukrainy, pozostających pod opieką Fundacji Gajusz. To, co razem osiągnęli dzięki wspólnej aktywności sportowej, przerosło wszelkie wyobrażenia.

We Are the Champions

Od 13 maja do 30 czerwca w specjalnej aplikacji wolontariusze zbierali punkty w trzech kategoriach:

• jazda na rowerze,
  • bieg/spacery
  • ćwiczenia.

Byli waleczni, wytrwali i to wszystko, aby osiągnąć cel dla innych: zdobyć 15 000 zł dla Fundacji Gajusz. Punkty zdobywaliindywidualnie i zespołowo. W wyzwaniu wzięło udział 329 osób i razem pokonali dystans 45 409 km.

Na podium!

A kto wiódł prym? W wyzwaniu na podium znalazł się Michał Kołodziejczyk z imponującym wynikiem 1038,8 km. Podziw wywołuje również wynik Marka Źrodlaka, który przejechał na rowerze 2335 km. Wielkie brawa i wyrazy uznania!