Ponad 30 tysięcy złotych zebrano w ramach akcji „Daję Głowę”, którą wspierała również Fundacja Unum. Dzięki pomocy darczyńców i wolontariuszy, chory na nowotwór Franio ma większą szansę na skuteczne leczenie.

15 września w warszawskim Parku Szczęśliwickim odbyła się pierwsza warszawska edycja akcji „Daję głowę”. Przez cały dzień chętni mogli ściąć włosy dokładając tym samym swoją cegiełkę do akcji, a liczni wolontariusze zbierali pieniądze dla 5-letniego Frania, który ciężko zachorował na glejaka mózgu. Barberzy, fryzjerzy i styliści fryzur z golarkami i nożyczkami w ręku przez cały dzień świadczyli swoje usługi, a wśród chętnych znaleźli się również wolontariusze Fundacji Unum, która była partnerem całego wydarzenia.

Dzięki ofiarności wszystkich odwiedzających zebrano ponad 30 tysięcy złotych, dzięki którym rodzice Franka będą mogli poddać go leczeniu w klinice w Szwajcarii. Oprócz tego część ze ściętych włosów nadawała się również na peruki dla chorych na raka, dzięki czemu więcej potrzebujących dostanie cenną pomoc.

Wszystkim, którzy wsparli akcje serdecznie dziękujemy i zapraszamy do obejrzenia zdjęć z akcji:

Ewelina Wrzosek

Ewelina Wrzosek has blogged 80 posts