Nasza wspólna akcja organizowana w ramach Fundacji Pramerica „Podziel się Książką” spotkała się z pełnym radości i dziecięcego uśmiechu przyjęciem.

Do Domu Małych Dzieci w Chełmnie wysłaliśmy 5 kartonów książek przyniesionych przez pracowników HO i FO. Oprócz bajek, dzieci otrzymały również gry planszowe.

Z kole aż 7 kartonów pozycji Fundacja Pramerica przekazała Naszej Chacie – Domowi dla Dzieci prowadzonemu przez Towarzystwo Nasz Dom w Przemyślu.

Kolejna akcja „Podziel się Książką” planowana jest na wiosnę 2017 roku.

Jeśli jednak już teraz mamy w naszych domach pozycje, którymi chcielibyśmy się podzielić, przynieśmy je do pracy. To nas nic nie kosztuje, a dla dzieci, tak bardzo doświadczonych przez los, to może być promyk słońca i źródło prawdziwej radości – zachęca Katarzyna Kalinka, leader projektu „Podziel się Książką”.

Admin has blogged 490 posts