image-title

Szanowni Państwo, podczas zeszłorocznego X-mas Party prowadzona była licytacja, której celem było zebranie środków na zakup wózka inwalidzkiego dla Klaudii Chmielewskiej z Olecka.Klaudia urodziła się w 1994 roku z przepukliną oponowo – rdzeniową. Dziewczynka ma poważne skrzywienie kręgosłupa, zagraża to funkcji prawidłowej organów wewnętrznych oraz powoduje odleżyny na plecach i ból.
Klaudię wychowuje samotnie jej mama, która nie poddaje się przeciwnościom losu i dba, aby córka mogła się rozwijać i realizować marzenia.
Podczas akcji Fundacji Pramerica, udało się zebrać kwotę 7.170 zł.
Cała kwota została przekazana dla Klaudii oraz jej mamy i sfinansowała ponad połowę zakupu nowego wózka dla dziewczynki.
W czerwcu Klaudia otrzymała wysokiej jakości wózek inwalidzki, który znacznie ułatwia jej codzienne życie. Wózek typu Panthera ma bardzo dobre właściwości jezdne i jest łatwy w manewrowaniu.Dzięki nowemu wózkowi, Klaudia znacznie łatwiej porusza się po mieszkaniu i szkole, śmiało może wyruszyć w dalszą trasę, ponieważ wózek jest lekki i wygodny do transportowania. Siedzisko wózka jest regulowane, wykonane z dobrych materiałów, co znacznie wpływa na komfort jego użytkowania. Dziewczynka czuje się w nowym wózku bezpieczniej.Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w akcji.

Admin

Admin has blogged 490 posts