image-title

Wolontariusze Fundacji Unum wsparli czworonożnych przyjaciół ze Schroniska dla zwierząt w Kłodawie zbierając ok. 350 kg karmy oraz rzeczy niezbędne psom do przetrwania zimy w cieple.

W Krzykosach znajduje się przytulisko „Psy w potrzebie”. Działa dzięki Zbigniewowi Kowalewskiemu, który od wielu lat socjalizuje psy, pracuje nad ich charakterami i przygotowuje do adopcji, a później czynnie w niej uczestniczy.

W takich miejscach zima potrafi dać się we znaki, dlatego Nasi wolontariusze zebrali łącznie ok. 350 kg karmy suchej i mokrej, koce, poduszki, materace, legowiska, domki i transportery. Ponad 60 piesków może teraz spokojnie przetrwać ten trudny czas.

– Serdecznie dziękuję tym wszystkim, którzy okazali troskę bezbronnym czworonogom. Dzięki Waszej pomocy, psiaki przetrwają zimę z pełnymi brzuchami i na miękkich legowiskach. Jesteście cudowni! „ – komentuje Justyna Wojsz, Nasza Wolontariuszka i pomysłodawczyni akcji.

Do podziękowań dołącza się Pan Zbigniew, który również zachęca wszystkich miłośników czworonogów do adopcji. Szczególnie poleca przygarnięcie tych piesków, które los najbardziej doświadczył, bo to one potrafią okazać prawdziwą wdzięczność i miłość nowym właścicielom.

Chętnych zapraszamy na poniższą stronę, gdzie znajdą psiaków pieski gotowe do adopcji:  https://m.facebook.com/krzykosiakigotowedoadopcji/

Joanna Zaczek

Joanna Zaczek has blogged 490 posts